رفتن به مطلب
جهت پشتیبانی کتابخانه ها ابتدا در انجمن ثبت نام کنید و اقدام به ارسال تیکت فرمایید(انجمن هایتکس روید) ×
هایتکس روید | HitexRoid
جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

قوانین تالار


hitexroid

Recommended Posts

 • مدیر کل انجمن

قوانین تالار : 

 1. عنوان تاپیک: عنوان تاپیک نباید یه عنوان کلی باشه! از نوشتن عناوینی مثل "مشکل در اکتیویتی" و اینطور عناوین عام خودداری کنید. تا میشه عناوین رو خاص کنید و در  صورت امکان بصورت سوالی مطرح کنید. مثلا: "چطوری برای برنامه دکمه خروج بذاریم" همچنین از استفاده از الفاظی مثل تورا خدا ، فوری و ... خودداری کنید . 
 2. جستجو قبل از زدن تاپیک: حتما قبلا از پرسیدن سوال جستجو کنید. هم توی این تالار و هم توی گوگل. مثلا نمیدونید چطوری دکمه خروج در برنامه بذارین. اول میریم تو قسمت جستجو توی بالای تالار. مینویسم: دکمه خروج .... مطمئن شید کنار دکمه سبزرنگ جستجو نوشته شده باشه forumss و بعد جستجو کنید. در خیلی موارد سوال شما قبلا پرسیده شده  :) .اگه پیدا نشد مرحله بعد جستجو در گوگله. مثلا این رو سرچ کنید: exit button basic4android . همیشه کلمه basic4android رو ته کلمات جستجوتون بنزید.
 3. آوردن لینک موارد مشابه: اگه با توجه به نکته قبلی جواب درخوری پیدا نکردین و خواستین تاپیک جدیدی بزنید لینک مطالبی که خودتون پیدا کردین رو توی تاپیکتون  بیارین و بگید دقیقا از کجا نتونستید جلو برید.
 4. رعایت احترام افراد: این قانون مربوط اینجا نیست و همیشه در سوال پرسیدن و جواب دادن باید احترام افراد رعایت بشه و هیچ گونه کلمه ای که در آن احتمال توهین هم  داده بشه، استفاده نکنیم . 
 5. پرهیز از تبلیغات: اینجا یه سایت تجاریه و برای تامین مخارج سایت و برنامه نویسی، آموزشها فروخته میشه. از تبلیغ محصولات، سایت و گروه های خارج از اینجا پرهیز  کنید.
 6. هر سوال در یک موضوع: گاهی اوقات سوالات مشابهی در یک موضوع که سوالش چیز دیگس مطرح میشه و این باعث میشه کاربران بعدا با جستجو نتونن همون مطلب  رو پیدا کنن. سعی کنید برای هر سوال جدا یک موضوع جدا ایجاد کنید.
 7. پرهیز از بکاربردن برخی عبارات مثل "تو رو خدا کمک کنید! خیلی ضروری و ...."
 8. چند بار سوال خودتون رو بخونید: گاهی اوقات پیش میاد خطاهای نگارشی تو جمله بندی هاست که فهم سوال رو مشکل میکنه
 9. اسناد کافی: اگه مشکلی را مطرح میکنید تا میشه مدارک مربوط به مشکل رو بنویسد: - صفحه خطایی که میاد - نسخه برنامه ای که استفاده میکنید - عکس صفحه برنامتون  و .... یا هرچیزی که میتونید در حل مشکل کمک کنه
 10. آوردن کدها در تگ کد: و الا نمیشه کدهاتون رو درست خوند و بصورت بهم ریخته نمایش داده میشن
 11. استفاده از تگ: تا جای ممکن سعی کنید برای سوالاتتون تگ قرار بدین
 12. امضا : از آوردن هرگونه لینک در امضا خودداری کنید عدم رعایت موضوع باعث اخطار جدی ، محرومیت و در صورت تکرار بن شدن کاربری شما میشود . 
 13. سوالات شما پس از تایید مدیران نمایش داده میشود: درصورتی که سوال شما تکراری ، غیر قابل فهم ، مبهم ، نداشتن مستندات کافی و ... باشد به بخش سوالات تایید نشده منتقل میشود . 
 14. در صورت استفاده از عکس  : در پستها از تصاویری استفاده کنید که متناسب با اندازه سایت باشد و زیبایی سایت را دچار اخلال نکند . 
 15. برای اینکه کاربری را به پستی فراخوانی کنید : کافیست از پروفایل کناری پست بر روی گزینه @نام بردن از کاربر کلیک کنید تا به کاربر اعلان شود در پست مذکور به آن نیاز  دارید . 
 16. حق تالیف مهمترین رکن این سایت است :در صورت مشاهده هر گونه خلاف در این مورد بدون اخطار قبلی کاربری ، ایمیل و آی پی شخص برای همیشه مسدود خواهد شد . همچنین گفتنی است سیستم مدیریت مجهز به دوبلیکیت اکانت فایندر میباشد همه کاربران مولتی اکانت را شناسایی میکند و هر دو کاربری آنها را مسدود میکند . 
 17. نکته بسیار بسیار مهم : این است که پیامهای خصوصی افراد به کلماتی همچون : سرس ، کتابخانه ، تبادل لینک و .... بسیاری از کلمات دیگر حساس است و در صورت روئیت  این کلمات مدیران سایت مجازی به بررسی پیام های خصوصی میباشند . 
 18. هر گونه توهین به نظام حاکم جمهوری اسلامی ایران و اشخاص تراز بالا مملکتی ممنوع و هایتکسروید موظف است اطلاع اشخاص را در صورت درخواست پلیس فتا و سازمان های اطلاعاتی و ستاد خبری در اختیار آنها قرار دهد . 
 19. بحث سیاسی ممنوع : اینجا یک محیط آموزشی است . 
 20. جرم بخشش ناپذیر : که بدون اخطار به کاربری شخص بسته خواهد شد ، توهین به ادیان الهی ، مذاهب ، معصومین ، پیامبران و شکستن حدود الهی است و بدون  بخشش اطلاعات شناسایی افراد به سازمانهای ذی الربط تحویل داده خواهد شد . 
 21. استفاد از عکسهای دیگران اعم از بازیگران ، برنامه نویسان ، ورزشکاران و ... در پروفایل کاربری ممنوع و اخطار به همراه خواهد داشت . 
 22. مدت زمان پاسخ گویی 24 الی 72 ساعت میباشد .لطفا از ارسال اسپم خودداری نمایید . 
 • پسندیدن 2
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • جدید...